У Рівненській області рятувальники провели навчання з гасіння пожежі на нафтобазі

У Рівненській області рятувальники провели навчання з гасіння пожежі на нафтобазі

10.07.15 12:13 0 393
9 липня в місті Дубно на території нафтобази ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» рятувальники Держслужби з НС провели тактико-спеціальні навчання, головною метою яких було на практиці перевірити дії керівництва та персоналу об’єкта із зберіганням легкозаймистих горючих рідин на випадок надзвичайної ситуації, а також відпрацювати порядок спільних дій щодо проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

За тактичним задумом навчань, пожежа виникла в резервуарі з дизельним пальним об’ємом 1000 м3, утворилася загроза поширенню полум'я на сусідні ємності. За викликом чергового персоналу об’єкту на місце пожежі терміново прибули чергові підрозділи 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області. Оперативно провівши розвідку та оцінивши ситуацію, рятувальники встановили пожежні автоцистерни на гідранти, проклали рукавні лінії та швидко подали на охолодження палаючого резервуару та сусідніх ємностей потужні водяні стволи. Після цього, за допомогою пожежної автодрабини, вогнеборці забезпечили подачу повітряно-механічної піни на дах палаючого резервуару та успішно провели пінну атаку. Всього на місці умовної пожежі було зосереджено 6 одиниць спеціальної пожежної техніки та 24 чоловіка особового складу Служби порятунку.

По завершенню навчань працівники управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Рівненській області надали консультаційну допомогу адміністрації потенційно-небезпечного об’єкту з основних вимог пожежної безпеки при експлуатації складів з нафтопродуктами та автозаправними станціями. Рятувальники наголосили на неухильному дотриманні норм чинного законодавства у сфері нафтохімічної галузі та роз’яснили присутнім алгоритм спільних дій під час гасіння пожеж і реагування на надзвичайні ситуації.

«Для рятувальників ці навчання дали змогу ознайомитись із специфікою об'єкту, характеристиками його небезпечних ділянок, вивчити планування і джерела водопостачання, що у випадку реальної загрози дозволить у найкоротші строки приборкати надзвичайну ситуацію. Найближчим часом подібні навчання будуть проведені на всіх стратегічно важливих об’єктах інфраструктури області», - відмітив начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Титулований ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ