Волинська область: рятувальники застерігали людей не спалювати суху рослинність

Волинська область: рятувальники застерігали людей не спалювати суху рослинність

10.07.15 16:27 0 324
08 липня працівниками Камінь-Кашисрького районного відділу УДСНС України у Волинській області спільно з працівниками міліції та органами місцевого самоврядування проведено рейд із запобігання спалювання посуші в Пнівненській та Ворокомлівській сільських радах Камінь-Кашисрького району.

Під час роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС доводили людям про заборону спалювання сухої трави та можливі трагічні наслідки у разі нехтуванням правилами пожежної безпеки. Дільничний інспектор міліції наголосив про відповідальність за скоєння адміністративного правопорушення, пов’язаного з випалюванням посуші. Також спільними зусиллями опитано місцевих жителів щодо знаходження винних у вже виниклих торф’яних пожежах.

Місцевим жителям рятувальники нагадали, що у разі виявлення пожежі телефонувати за номером «101» та роздали пам’ятки відповідного змісту.

Протягом всього пожежонебезпечного періоду поточного року працівниками Камінь-Каширського РВ УДСНС спільно з міліцією, екологами та лісовою охороною проведено 18 таких попереджувальних рейдів по недопущенні несанкціонованого спалювання посуші та вжито заходи адміністративного впливу на 12 громадян району (з них 1 посадова особа). Так за вчинення адміністративного правопорушення, що призвело до пожеж на торф’яних полях притягнуто 2 осіб.

У ДСНС України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ