Дух безпідставної переваги не дає росіянам пропасти,– експерт

Дух безпідставної переваги не дає росіянам пропасти,– експерт

13.07.15 09:54 0 501
Буття пересічного росіянина наповнене духом незалежності, особливої ??місії, який не дає росіянам пропасти, але чи є привід для гордості.

Буття пересічного росіянина наповнене духом незалежності, особливої ??місії, очевидного переваги перед Заходом і перед США особливо, – пише в колонці для «Радіо Свобода» експерт у сфері стратегічної безпеки Володимир Бекіш.

Можна довго перераховувати ті риси, за якими Росія і росіяни кращі від Європи та Америки. Тут і гейські нахили «західників», і загальне тамтешнє загнивання на тлі нашого духовного просвітлення, і наша готовність відмовитися від усього на світі і замістити весь імпорт на наше рідне, натуральне і корисне – нехай навіть ціною затягування поясів до стану кишкових кольок.

Про це говорять президент, патріарх і депутати, і 85% росіян їх у цьому підтримують. І цей дух власної переваги не дасть Росії пропасти. Тому що кожен свій день типовий росіянин проживає з цим духом. А який він, типовий день пересічного росіянина-патріота?

Росіянин прокидається вранці і йде вмиватися. Чистить зуби. До речі, зубну щітку запатентував в 1870 році американець Уодсворф. А зубну пасту в тюбику винайшов в 1892 році американець Шефілд. До Росії ж це досягнення проклятого Заходу потрапило лише в середині XX століття...

Якщо росіянин – чоловік, він, як правило, голиться вранці. Хтось віддає перевагу електробритві – її винайшов британець Шик в 1927 році. Але багато російських чоловіків віддають перевагу голитися бритвеним верстатом з тонюсенькими лезами. Його винайшов в 1895 році американець Жіллет.

А якщо наш росіянин – росіянка, то вона наводить на обличчя красу. Тобто накладає макіяж. Туш, помада, пудра, крем... До речі, туш для вій придумав британець Роммель в середині XIX століття. Потім на початку XX століття американець Вільям удосконалив її для своєї сестри Мейбеллін. Так з’явилася на світ завоювала світ туш Maybelline. А в 1958 році Елена Рубінштейн – американка польсько-єврейського походження – винайшла нарешті тюбик з пензликом-йоржиком....

А ще горда росіянка фарбує губи. Губною помадою, яку вперше випустили французи в 1883 році. І упакували – в нинішньому вигляді, в тюбик – американці з фірми Guerlain. Потім знову була Елена Рубінштейн, яка створила недорогу загальнодоступну помаду... І американка Елізабет Арден зі своєю помадою... І американець Макс Фактор зі своєю незмивною помадою...

А в 1947 році американці нарешті придумали машину, яка може випускати поршневий тюбик з губною помадою, всім тепер відомий. І справа пішла... Закінчивши з умивання, гоління або макіяжем (залежно від статі), пересічний росіянин йде снідати. Снідають всі по-різному. Багато хто любить йогурт. Патріоти вважають, що його винайшов російський вчений Мечников. Інші впевнені, що йогурт з’явився на світ в давнину, у Фракії.

Так чи інакше, масове виробництво йогуртів на початку тридцятих років минулого століття почала французька фірма «Данон». У Росії йогурти з’явилися наприкінці 70-х років минулого століття.

А хтось любить сосиски на сніданок. Їх придумав в 1805 році австрієць Ланер. А деякі вважають за краще круасан. Де він з’явився на світ, мабуть, не варто навіть пояснювати... Зрозуміло, що сосиски, йогурт або яйця для омлету росіянин дістає з холодильника. Який винайшов в 1841 році американець Горрі. А масове виробництво холодильників почалося в США в 1919 році. В СРСР перші холодильники з’явилися через двадцять років...

Готувати собі сніданок росіянин буде на газовій плиті. Яку винайшов в 1825 році американець Шарп. У 30-ті роки минулого століття в Америці було вже 14 мільйонів газових плит. У Росії (СРСР) перші газові плити з’явилися в 1957 році. Ну, а може і не на газовій, а на електричній плиті зварить собі кашу росіянин. Таку електроплиту винайшов в 1893 році канадець Ахерн, перші серійні плити випустила німецька компанія AEG в 1903 році. У Росії перші електроплити з’явилися в 1962 році...

Нарешті, неодмінна частина сніданку більшості росіян – кава. Кава в Росії не зростає, не росте і рости не буде. Так вийшло. І варити каву в джезві (яку багато хто називає туркою) люблять не всі – довго, та й клопітно. Простіше використовувати розчинну каву. Яку винайшов в 1901 році американець Като. Правда, багато хто любить каву з кава-машини. Яку винайшов в 1901 році італієць Беццера. І з 1902 року почалося масове виробництво кавоварок. У них.

Багато хто з пересічних росіян під час сніданку дивляться телевізор або читають інтернет, щоб дізнатися новини про особливий шлях Росії. Вважається, що телебачення винайшов російський вчений Зворикін. Це, загалом, правда, з одним тільки «але»: в 1919 році у віці 31 року Зворикін став американцем, і в тій же Америці він і запатентував своє телебачення. більшість росіян мають телевізори виробництва корейської Samsung – 32%. Потім йдуть голландська Phillips, японська Sony, японська ж Toshiba і корейська LG.

А що ж до інтернету, який помагає росіянин, то його придумало американське військове Агентство перспективних розробок DARPA в 1969 році. Поснідавши, оглянувши новини про загниваючий, ні на що не здатний Захід, росіянин відправляється на роботу. Він виходить з квартири, і спускається на ліфті в під’їзд. Ліфт цей, до речі сказати, в його сучасному вигляді був винайдений американським інженером по імені Отіс в 1854 році.

Вийшовши з будинку, росіянин сідає в автомобіль, щоб їхати на роботу. Вважається, що автомобіль винайшов Іван Кулібін. Правда, перше серійне виробництво автомобілів почалося в Німеччині в 1888 році Карлом Бенцем. У якого була дочка на ім’я Мерседес. За ним пішли Пежо у Франції, Олдсмобіль і Форд в Америці...

в Росії з десятки найбільш продаваних автомобілів три – російські « Лади «(початок виробництва яких, як ми пам’ятаємо, нерозривно пов’язане з Fiat). Решта – «японці», «корейці», «німці», «французи», «американці» (нехай і зібрані в Росії). Тут ще хотілося б відзначити, що якщо наш росіянин рядовий, але при цьому трошки «рядових» всіх інших росіян – скажімо, президент, або прем’єр, або патріарх – то він їздить на «майже рядовому» Mercedes. Або Maybach.

Наш пересічний росіянин їде на роботу по асфальтованій дорозі. Такі вперше з’явилися у Франції в 1832 році. Нинішня велика нафтова держава Росія свої перші асфальтовані вулиці поклала через 30 років – з імпортної асфальту... До 1873 роки свого асфальту в Росії не було... Зрозуміло, що по дорозі на роботу пересічний росіянин зупиняється на перехрестях – на світлофорах. Так вже вийшло, що і світлофор був винайдений не у великій Росії, а в Америці Гарретом Морганом в 1914 році.

Поки наш росіянин стоїть на світлофорі, він, можливо, дзвонить по мобільному телефону. Який був винайдений американською компанією Motorola в 1973 році. 92% росіян мають мобільні телефони. При цьому найпоширенішими є Samsung, Nokia, HTC, Apple, Sony. А якщо не дзвонить росіянин, то слухає радіо. Автомобільне радіо було винайдено в США в 1929 році.

Якщо йому жарко в автомобілі, то росіянин включає кондиціонер. Який був винайдений в 1902 році американцем Керріер. І перші побутові кондиціонери Carrier з’явилися у продажу в 1931 році, а в 1936 році в автобусі на маршруті Дамаск – Багдад був вперше встановлений автомобільний кондиціонер... Правда, може ще так статися, що наш пересічний росіянин їде на роботу в трамваї. Або в тролейбусі. А потім на метро. Трамвай винайдений в Німеччині Ернстом фон Сіменсом в 1879 році. Тролейбус винайдений в 1890 році в США Шарлем Деполь. Перший тролейбус у Європі запущено в дію в 1911 році в Австро-Угорщині, а в СРСР перші тролейбуси поїхали в 1933 році. А метро, ??перша лінія якого

Загалом, не суть. Приїхав наш пересічний патріот, нарешті, на роботу. І скоріше за все, включив першою справою комп’ютер. Який був винайдений в 1941 році німцем Конрадом Цузе. У 1946 році в США був запущений перший комп’ютер – прообраз цифрових машин Eniac. Комп’ютер росіянина працює на американській операційній системі Windows. Або на американській системі Lunix. Або на американській IOS.

Всі свої документи росіянин створює за допомогою американської програми Microsoft Office. А потім роздруковує на принтері. Принтер був винайдений американською компанією Remington в 1953 році. в світі налічується півтора десятка виробників принтерів, але російських принтерів не існує. Або ще росіянин може відправити документ по електронній пошті. Її придумав американець Томплісон в 1972 році. Ну а ввечері повернеться пересічний росіянин додому. Можливо, буде дивитися футбол. Це така гра, яку придумали британці в XIX столітті.

А може, росіянин буде дивитися хокей. Це така гра, яку придумали в кінці XIX століття в Канаді. Загалом, якось так пройде типовий день пересічного росіянина, сповненого відчуттями особливої ??місії Росії і поблажливого презирства до західної цивілізації. На добраніч!

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ЖЕК № 3 здійснює ремонт ...
Наступна новина: Виставка-протест проти ...

КОМЕНТАРІ