На Хмельниччині Михайло Загородний поспілкувався із жителями Деражнянського району

На Хмельниччині Михайло Загородний поспілкувався із жителями Деражнянського району

13.07.15 09:24 0 517
На виїзному прийомі до голови облдержадміністрації Михайла Загородного впродовж трьох годин звернулися 15 жителів Деражнянського району. Прийом відбувався за участю місцевих депутатів обласної ради, голів районної ради, райдержадміністрації. У разі необхідності запрошувалися керівники структурних підрозділів.

Люди зверталися з різноманітними питаннями: 4 клопотання були від сімей загиблих військовослужбовців. Зокрема, дві сім'ї, які вже отримали статус, гарантовані державою усі виплати та пільги, звернулися з клопотанням, адже чули, що в інших областях виплачують додаткову матеріальну допомогу із місцевих бюджетів. Голова адміністрації пообіцяв надати допомогу з обласного бюджету.

Наступне звернення матері загиблого стосувалося проблеми пов'язаної з оформленням документів для отримання виплати.

Сім'я Героя України Івана Зубкова звернулася з питанням поліпшення житлових умов. Дружина та двоє дітей загиблого проживають спільно з батьками у двохкімнатній квартирі. Стали на квартирний облік, просять посприяти у виділені житла. Очільник області вказав присутнім депутатам на необхідність підготувати звернення до обласної ради, залучити спонсорську допомогу та обов'язково допомогти.

На одне із звернень мешканки району, за дорученням Михайла Загородного, заступник директора Департаменту соціального захисту населення, миттєво організував виїзд робочої групи на об'єкт, щодо якого заявниця скаржилася на протиправні дії керівника.

Загалом, серед порушених людьми питань були проблеми пов'язані з житлом, майновими паями, надання матеріальної допомоги інваліду, будівництва дошкільного закладу.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ