ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертається до керівників сільгосппідприємств області

ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертається до керівників сільгосппідприємств області

14.07.15 17:30 0 570
З метою організації заходів, спрямованих на забезпечення пожежної безпеки і техногенного захисту врожаю зернових культур ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертається до вас з проханням суворо дотримуватися правил пожежної безпеки під час збирання, зберігання та переробки нового врожаю.

Перш за все, необхідно аби усі трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, пройшли протипожежний інструктаж.

Корпуси комбайнів повинні бути оснащені заземлювальним металевим ланцюгом, що торкається землі. Уся техніка задіяна при збирані врожаю має бути забезпечена первинними засобами пожежогасіння.

Перед дозріванням колосових (у період воскової стиглості) хлібні поля у місцях прилягання їх до лісових та торф’яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць мають бути обкошені (із прибиранням скошеного) і оборані смугою не менше 4 м завширшки.

Перед косовицею хлібні масиви необхідно розбити на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками слід зробити прокоси не менше 8 м завширшки. Скошений хліб з прокосів треба негайно прибирати. Посередині прокосів робиться проорана смуга не менше 4 м завширшки.

Безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необхідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі.

Суворо заборонено паління та полювання в хлібних масивах та поблизу них.

Збереження врожаю – найважливіше завдання держави. Спільні зусилля хліборобів та рятувальників сприятимуть пожежній безпеці на хлібних полях.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: арт-хакатон ...
Наступна новина: Вінничина: ранні зернові в ...

КОМЕНТАРІ