ПриватБанк відкриває валютні депозитні сертифікати з гарантією отримання суми заощаджень без обмежень у сумі зняття з поточного рахунку згідно з постановою НБУ

ПриватБанк відкриває валютні депозитні сертифікати з гарантією отримання суми заощаджень без обмежень у сумі зняття з поточного рахунку згідно з постановою НБУ

14.07.15 13:20 0 738

ПриватБанк запустив новий валютний вклад «Депозитний сертифікат», що дозволяє вкладникам гарантовано отримати після закінчення строку суму вкладу в повному обсязі, без обмежень у сумі зняття з поточного рахунку згідно з постановою НБУ. Як повідомили в банку, вкладник зможе отримати готівкою всю суму накопичень з процентами за один день завдяки депозитному сертифікату – цінному паперу, на який не поширюються законодавчі обмеження з отримання валютних вкладів.

«Ідея розробити такий депозит з’явилася, коли ми побачили незручності, з якими щоразу стикаються наші клієнти під час отримання своїх вкладів. Необхідність відкласти важливі справи та декілька днів поспіль приїжджати до банку для отримання готівки частинами, черги – такі сьогодні реалії згідно із законодавством України, – говорить керівник Бізнесу обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів ПриватБанку Олексій Шабан. – Але тепер ми знайшли чудове рішення, завдяки якому кожен вкладник – власник депозитного сертифіката – зможе отримати свої заощадження в повному обсязі за один день».

Умови нового валютного вкладу «Депозитний сертифікат» такі самі, як за депозитами «Стандарт строковий» в іноземній валюті: вигідна процентна ставка, можливість розміщення коштів на строк 6 або 12 місяців. Мінімальна сума вкладу – 20 000 доларів США або євро.

Оформити новий депозит можна буде з 15 липня VIP-клієнтам ПриватБанку. Щоб відкрити вклад «Депозитний сертифікат», потрібно звернутися до персонального менеджера. Кошти на вклад можна внести у відділенні банку готівкою або грошовим переказом з поточного рахунку в доларах США або євро.

Довідка

Депозитний сертифікат – це іменний цінний папір ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», що посвідчує суму внесеного клієнтом у банк вкладу і право отримати його в установлений строк з відсотками в повному обсязі. Сертифікат виготовлений на єдиному в Україні підприємстві, уповноваженому Міністерством фінансів і Національним банком України випускати цінні папери, – державному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна». На депозитний сертифікат поширюється гарантія повернення коштів від банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 107)

КОМЕНТАРІ