В Луцьку з початку року інспекторами відділу муніципальної дружини складено 247 протоколів про адміністративні правопорушення

В Луцьку з початку року інспекторами відділу муніципальної дружини складено 247 протоколів про адміністративні правопорушення

15.07.15 08:09 0 474
Про роботу відділу муніципальної дружини за ІІ квартал 2015 року під час оперативної наради доповіла в.о. начальника відділу Юлія Сиротинська.

За звітний період з 6 квітня по 6 липня 2015 року відділ муніципальної дружини виконував повноваження відповідно до затвердженого положення про роботу відділу.

З квітня і до складено 189 протоколів. За аналогічний період у 2014 році складено 43 протоколи, у 2013 році - 67 протоколів. Всього за 2014 рік - 302 протоколи, 2013 - 621, 2012 - 208, 2011 рік - 382.

З початку 2015 року інспекторами відділу складено 247 протоколів про адміністративні правопорушення.

З квітня 2015 року і до нині складено 152 приписи, в 2014 році - 173 приписи щодо дотримання Правил благоустрою міста Луцька. Згідно зазначених документів до належного вигляду приведено 56 фасадів суб'єктів господарювання об'єктів торгівлі та сфери послуг на території міста.

Інспекторами відділу проведено 25 рейдів з метою виконання рішень Луцької міської ради у сфері дотримання Правил утримання домашніх тварин та рішення щодо заборони реалізації алкогольних напоїв, в тому числі пива після 22-00 на території міста.

Працівниками відділу спільно з департаментом ЖКГ було демонтовано 9 об'єктів торгівлі на вул. Замковій, що незаконно розташовувались понад 10 років. Для вільного пересування мешканців міста повністю звільнена права частина вул. Замкової.

Так, було оперативно відредаговано на 34 листа інших підрозділів, де була необхідна допомога інспекторів відділу для позитивного вирішення проблемних питань скаржників.

Відповідно до ст. 160 КУпАП відділом було складено 9 протоколів з конфіскацією товару, яким здійснювалась торгівля. Ці товари актами прийому передачі та накладними було передано на утилізацію. Окрім того, 10 липня відділом муніципальної дружини було передано понад 200 кг придатних овочів для бійців 14-ї бригади на передову в зону АТО. Проблемою вилучення об'єктів торгівлі є відсутність приміщення у відділі, у якому повинні дані об'єкти зберігатись.

Організовано постійні чергування інспекторами відділу на проблемних вулицях міста (місцях виникнення стихійних ринків) вул. Львівська, вул. Кравчука, вул. Глушець, вул. Замкова, пр. Соборності. Єдиною проблемою для повного вирішення ліквідації стихійних ринків є брак штатних одиниць відділу (інспекторів).

За поданням управління містобудування та архітектури відділом муніципальної дружини було здійснено огляд міста по факту виявлення незаконно розміщених тимчасових споруд. Інспекторами відділу виявлено 13 таких об'єктів, за даними фактами складено адміністративні протоколи, які передано на розгляд адміністративних комісій.

На цей момент відділом здійснюється відпрацювання стосовно ліквідації торгівлі сурогатним алкоголем на території міста. Проводяться ранкові рейди з 4-00 години ранку та після 23-00.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев доручив Юлії Сиротинській під час рейдів з виявлення продажу алкоголю після 22.00 фіксувати зайнятість продавців, тобто їх офіційне працевлаштування. Такі підприємці, які не працевлаштовують офіційно своїх працівників, будуть нести відповідальність.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі ...
Наступна новина: Закарпаття: у селі Великі ...

КОМЕНТАРІ