На Львівщині відбувся мистецький захід "Україно,знай своїх героїв"

На Львівщині відбувся мистецький захід "Україно,знай своїх героїв"

15.07.15 10:40 0 527
У селі Микити Бродівського району та у місті Трускавці з ініціативи депутатів Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Йосифа Ситника та Романа Ковальчука 12 липня 2015 року відбувся мистецько-патріотичний захід "Україно, знай своїх героїв".

Захід відбувся за підтримки Львівської обласної ради у рамках Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості на 2015–2017 роки.

У благодійному концерті, який відбувся у день храмового свята Святих верховних апостолів Петра і Павла у селі Микити, взяли участь заслужена артистка України, солістка Львівської філармонії Наталя Дитюк, лауреат міжнародного конкурсу, соліст Львівської опери Віталій Загорбенський, лауреат міжнародного конкурсу, піяніст Сергій Григоренко, солістка Оксана Нагай, заслужений артист України, соліст Львівської опери Роман Ковальчук, оркестр "Ліберта", диригентом якого був Володимир Вівчарик.

Під час мистецько-патріотичного заходу свободівці передали збірку художніх національно-патріотичних книжок для сільської бібліотеки села Микити, а також провели збір коштів для волонтера Андрія Романчака, який наразі перебуває на лікуванні в Києві. "Усі зібрані кошти передадуть матері хлопця", – запевнив Роман Ковальчук.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Як стимулює ...
Наступна новина: Рятувальники Хмельниччини ...

КОМЕНТАРІ