У Тернополі термомодернізують два будинки

У Тернополі термомодернізують два будинки

15.07.15 08:06 0 479
У Тернополі розпочалися роботи із утеплення двох будинків за адресами вул. Лисенка, 6 та бульвар Д.Галицького, 16. Як зауважив міський голова Сергій Надал, найбільшими споживачами енергоносіїв у місті протягом останніх років залишається населення, бюджетні установи та тепломережі, тому питання утеплення об’єктів із переліченого списку є важливим для міста.

«Відповідно до «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя» передбачено співфінансування на утеплення будинку, 70% коштів на який буде виділятися з міського бюджету, а інші 30% повинні надати самі жителі будинку. За ці кошти планується утеплити фасад, встановити, за потребою, індивідуально-теплові пункти, теплові лічильники, провести ізоляцію інженерних мереж», - розповідає Сергій Надал.

Окрім цього, у житловому фонді міста проводиться ряд капітальних ремонтів. Зокрема, асфальтобетонне покриття ремонтується у дворах будинків вул. Чалдаєва, 8, вул. Лучаківського, 13, бул. Д.Галицького, 4, пр. Злуки, 39, вул. Козацька, 7, вул. Фабрична, 3 та 5. Це лише частина із 44 об’єктів, які будуть відремонтовані цього року.

Триває ремонт міжквартальних проїздів на вул. М.Вербицького, 4 – вул. Коновальця, вул. Карпенка, 22а та пр. С.Бандери. А проїжджі частини капітально ремонтують на вул. Текстильній та вул. Живова.

«Ми звертаємо особливу увагу на ремонт місць відпочинку тернополян, зокрема парків та бульварів. Наприклад, цими днями продовжується облаштування нового «Парку здоров’я» на масиві «Дружба», - додає міський голова Тернополя Сергій Надал. - Також розпочався ремонт бульвару Куліша та продовжуємо ремонти на бульварі Данила Галицького, Дмитра Вишневецького та реконструкцію набережної ставу».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Луцьку з початку року ...

КОМЕНТАРІ