Тернопільські вузи мають прослідкувати,аби випускники-іноземці вчасно виїхали з України

Тернопільські вузи мають прослідкувати,аби випускники-іноземці вчасно виїхали з України

15.07.15 12:20 0 495
За інформацією міграційної служби в Тернопільській області, в місцевих вишах цьогоріч навчалось близько 1,5 тис. іноземців. Чимало з них у червні-липні вже отримали дипломи про вищу освіту, відтак зобов'язані покинути Україну.

«Посвідка на тимчасове проживання в Україні, яку іноземець отримує, приїхавши до на нас навчання, діє допоки він є студентом, - пояснюють в обласному Управлінні міграційної служби. - Отримавши диплом про закінчення навчального закладу, випускник повинен покинути територію нашої держави у визначений законом термін - протягом місяця з дня скасування посвідки. Довше перебування є нелегальним і карається згідно українського законодавства (ст. 203 КУпАП)».

У міграційній службі наголошують, що виші як юридичні особи, які приймають іноземців, повинні забезпечити своєчасне роз'яснення їм прав, свобод і обов'язків, передбачених законодавством України, а також несуть відповідальність за своєчасне оформлення документів на право їх перебування в Україні, пересування по території країни і виїзд з України після закінчення визначеного терміну. Порушення цих Правил навчальними закладами, тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із законодавством України (ст.204 КУпАП).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Пляжный отдых! Что может ...
Наступна новина: Микола Вітенко - «В ...

КОМЕНТАРІ