На Тернопіллі звернення голови обласної ради Василя Хомінця

На Тернопіллі звернення голови обласної ради Василя Хомінця

15.07.15 09:00 0 521
Шановні краяни!

Ось уже півтора року в Україні точиться справжня війна. Підступний, лютий ворог облудною брехнею, військовим чоботом переступив наш кордон та шматує українську землю. Здавалося б такого не може бути, але чи не звичними для нас стали новини з лінії протистояння, тим паче під час, так званого, «перемир'я». Ворог, отримавши серйозну відсіч, змінив тактику. Нині автоматні черги та вибухи лунають не лише в охопленому війною Донбасі. Терористичні акти добралися вже до сусіднього Львова.

Дорогі тернополяни!

Переконаний: у час випробувань, ми маємо згуртуватись та виявити максимальну увагу та пильність. Незнайомі предмети, запаковані у пластикову торбу чи паперову коробку, несподівано знайдені на вулиці, у магазині, парку, на місці роботи чи у транспорті мають викликати у кожного підозру та стурбованість. У жодному разі не пропоную роздивлятись ці речі, чи з'ясовувати їх походження. У кожному такому сумнівному випадку необхідно звертатись до правоохоронних органів.

Безперечно, не варто впадати у паніку. На жаль, такі реалії сьогодення. Тому закликаю усіх бути уважними та пильними – наша безпека та безпека наших рідних і близьких у великій мірі залежить особисто від кожного.

Голова обласної ради Василь Хомінець

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Івано-Франківська міська ...

КОМЕНТАРІ