Тернопілля: обласна рада надала допомогу бійцям батальйону «Січ»

Тернопілля: обласна рада надала допомогу бійцям батальйону «Січ»

15.07.15 16:32 0 519
14 липня, до місця дислокації батальйону поїхав вже другий позашляховик, навантажений військовим спорядженням, медикаментами, продуктами тощо. Обласна рада надала кошти ( у сумі 30 тисяч гривень) за які було здійснено капітальний ремонт та переобладнання автомобілів.

Відправляючи машину на війну, отець Антон (УГКЦ) благословив автомобіль та водіїв.

Гроші, затрачені на ремонт, було виділено із зібраних (понад 420 тис. грн) комунальними установами, організаціями, підприємствами обласної ради, депутатським корпусом та виконавчим апаратом.

Нагадаємо це вже другий етап благодійної акції «Тернопільщина – захисникам України). Загалом у рамках І та ІІ етапу акції, а також іншими видами благодійності обласна рада спільно із комунальними закладам, підприємсвами та установами допомогла краянам, які захищають Україну, більше як на 1,5 мільйона гривень.

Голова обласної ради Василь Хомінець вважає: «Ми зобов'язані підтримати тих, хто, ризикуючи власним життям та здоров'ям, береже нашу землю від загарбників. І неважливо який це підрозділ – чи то ЗСУ, чи міліція, чи добровольчий. В усіх них служать наші друзі, батьки, сини, брати. Ми маємо відчувати себе часткою великої родини і стати пліч-опліч на боротьбу з ворогом. Наша допомога – це лише невелика лепта у великій справі перемоги».

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Майже півтисячі ...
Наступна новина: На Вінничині законодавчі ...

КОМЕНТАРІ