У Тернополі надають безкоштовну стоматологічну допомогу для бійців АТО

У Тернополі надають безкоштовну стоматологічну допомогу для бійців АТО

16.07.15 15:47 0 398
Понад 40 учасників АТО скористалися послугами Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки з початку цього року. У цьому закладі бійці отримали безкоштовну допомогу у хірургічному, терапевтичному та ортопедичному відділеннях.

Як повідомляє начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук, адміністрація закладу створила необхідні умови, щоб учасники АТО отримали необхідну стоматологічну допомогу для демобілізованих та тих бійців, які перебувають у відпустках.

Скористатися правом на пільгове лікування чи протезування зубів можуть тернополяни - учасники АТО, які повинні звернутися у Тернопільську комунальну міську стоматологічну поліклініку за адресою: м. Тернопіль, вул. Шухевича, 10 (тел. для довідок 52-48-12) та пред’явити документи, що підтверджують участь в АТО.

Зазначимо, що у Тернополі прийнята програма соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей. У рамках цієї програми передбачається забезпечити учасників АТО безкоштовними та пільговими рецептами, безкоштовним медичним обстеженням, лікуванням та реабілітацією, проведення зубопротезування, періодичних профілактичних оглядів, забезпечення технічними засобами реабілітації, а також надання соціально-побутових послуг самотнім пенсіонерам, які є членами сімей загиблих учасників АТО і надання щорічної разової допомоги членам сімей загиблих учасників АТО.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ