Іван Крисак: "Тернопільщина зацікавлена у розвитку сільськогосподарських кооперативів"

Іван Крисак: "Тернопільщина зацікавлена у розвитку сільськогосподарських кооперативів"

16.07.15 15:25 0 482
14 липня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Крисака відбулася нарада щодо вирішення проблем реєстрації кооперативів, що реалізовуються в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Участь у нараді взяли представники департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва, координатори проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Тернопільській області, ГУ ДФС у Тернопільській області.

«Проекти за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН – це можливість покращити умови життя мешканців області, особливо у сільській місцевості, - наголосив Іван Крисак. – Наразі на Тернопільщині зареєстровано 7 сільськогосподарських кооперативів, є можливість отримати щу 4 кооперативи. Тому зараз ми маємо вирішити всі проблемні питання, адже ми дуже зацікавлені у роботі кооперативів в області».

Довідково. Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) з 2008 року активно діє по всій території України. Близько 2,6 мільйони людей у понад 2000 сіл покращили своє життя через реалізацію мікропроектів щодо відновлених дитячих садків та шкіл (664), медичних пунктів (118), доступі до якісної води (110), охороні довкілля (9), енергозберігаючого вуличного освітлення (706). Понад 2000 місцевих ініціатив було впроваджено, понад 20,000 членів громад та 6,000 місцевих та обласних чиновників пройшли тренінги з фінансового управління та управління проектом.

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23,8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро).

Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні. Під час третьої фази Проект МРГ надаватиме підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик та досвіду із спільного планування та подальшого поширення підходу, орієнтованого на громаду в Тернопільській області.

Діяльність Проекту МРГ спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров'я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу. Проект надаватиме підтримку Уряду України у впровадженні реформ з децентралізації та поширенні інноваційних підходів щодо спільного планування та сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через центри управління знаннями та впровадження курсу в навчальні програми двадцяти університетів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: за ...
Наступна новина: Предсказатель будущего - ...

КОМЕНТАРІ