На Самбірщині відзначили 71-шу річницю створення Української головної визвольної ради

На Самбірщині відзначили 71-шу річницю створення Української головної визвольної ради

17.07.15 12:44 0 526
У селі Сприня Самбірського району 12 липня 2015 року свободівці відзначили 71-шу річниці створення Української головної визвольної ради (УГВР).

Участь у святкуванні взяли депутати районних, обласних та міських рад, ветерани національно-визвольної боротьби, сучасні бійці, лідери та активісти громадських та політичних організацій.

Близько чотирьохсот учасників святкувань вирушили спільним ходом до пам'ятника засновникам УГВР, де поклали квіти, а священики відслужили поминальну панахиду за загиблими борцями за свободу України, після чого відбулося урочисте віче.

"Заглиблюючись в історію створення УГВР, ми можемо для себе винесті кілька уроків: у ті часи змогли об'єднатися політики різних патріотично налаштованих сил і ми повинні також об'єднатися заради побудови нашої держави; ми маємо бути відкриті демократично, як і наші наставники, зокрема, Кирило Осьмак, який був вихідцем із Полтавщини", – повідомив голова Самбірської районної ради свободівець Андрій Бобак.

Свободівець побажав політикам передусім мужності виконати всі зобов'язання перед українським народом, а також терпіння та розуму, щоб втримати два фронти боротьби – внутрішній та східний.

Крім того, присутні під час святкування мали змогу оглянути експозицію у музеї-криївці та послухати національно-патріотичні пісні.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінниччині,малим ...

КОМЕНТАРІ