У Львівській області рятувальники провели комплексні показові навчання щодо безпечного відпочинку на воді

У Львівській області рятувальники провели комплексні показові навчання щодо безпечного відпочинку на воді

17.07.15 14:38 0 458
16 липня на місцевому озері «Задорожнє» у Миколаївському районі Головне управління ДСНС України у Львівській області провело показові навчання щодо безпечного відпочинку на воді та надання першої медичної допомоги потерпілим.

Захід відбувся за участі рятувальників ГУ ДСНС України у Львівській області, водолазів Львівської центральної рятувально-водолазної служби, представників державної служби медицини катастроф, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, а також волонтерів Центру безпеки міста об’єднання «Самопоміч».

За тактичним задумом, на озері відпочивав чоловік, який заплив за зону заплив за буї та не реагував на попередження, з рятувального поста, про небезпеку. Так, вже через декілька хвилин чоловікові стало зле і він почав тонути. Рятувальники за допомогою катамарану припливли до потопаючого та витягнули його з води і передали медикам.

Наступним етапом навчань, стала історія про відпочиваючого якого під час плавання збив човен. Потерпілий від удару отримав важкі травми шиї та хребта і як наслідок, втратив свідомість. Рятувальники помітили з берега надзвичайну подію та одразу вирушили на допомогу. На надувному моторному човні дісталися до місця пригоди, витягли потерпілого з води та доправили його до берега, де передали медикам «швидкої» допомоги. В свою чергу медики провели ряд необхідних реанімаційних заходів. Із складними травмами потерпілого забрали до медичного закладу для подальшого огляду.

Ще одним етапом навчань стало відпрацювання водолазами дій по пошуку людини у воді. За тактичним задумом, чоловік в стані алкогольного сп’яніння ігноруючи заборону, яка розміщена на березі озера, стрибнув з пірсу. Внаслідок стрибка отримав травму хребта, втратив свідомість і вже через декілька хвилин опинився на дні озера. Водолази пірнули в глиб водойми відшукали та підняли потопельника з дна.

Під час профілактичного заходу рятувальники спілкувалися із відпочиваючими з питань правильного поводження не тільки на воді, а й на березі. Вони закликали громадян дотримуватись правил безпеки, а саме: не заходити в воду у стані алкогольного сп’яніння, діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих, не можна запливати за обмежувальні знаки, не слід купатися наодинці.

Спонукає до проведення такого виду тренувань сумна статистика. Так, від початку року на території Львівської області на воді загинуло 35 осіб, з них 6 дітей. Підрозділами ДСНС на воді врятовано 4 людини.

Головне управління ДСНС у Львівській області звертається до усіх мешканців регіону, з проханням неухильно дотримуватися правил поведінки на воді. За будь-яких надзвичайних подій викликайте рятувальників за телефоном «101».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині понад ...
Наступна новина: В Чернігівській області які ...

КОМЕНТАРІ