Степан Барна відвідав ПАТ «Тернопільський молокозавод»

Степан Барна відвідав ПАТ «Тернопільський молокозавод»

17.07.15 15:08 0 614
14 липня голова Тернопільської облдержадміністрації відвідав з робочою поїздкою ПАТ «Тернопільський молокозавод». Керівник області ознайомилося з технологією обробки сировини та контролем якості продукції.

Підприємство займає перше місце в області у сфері молокопереробки. Новітні технології дозволяють дотримуватися усіх вимог щодо зберігання сировини та готової продукції. Також тут діє єдина в Україні технологія подачі наповнювача для йогурту, яка забезпечує дотримання всіх необхідних температурних режимів.

«Продукція ПАТ «Тернопільський молокозавод», відома споживачам під торговою маркою «Молокія», – це одна з виробничих візиток Тернопілля, – зазначив Степан Барна. – Продукція реалізується на великій території України і всюди отримує схвальні відгуки споживачів. Підприємство створило близько тисячі робочих місць, працює над розширенням, постійно вдосконалює свої виробничі потужності, дбає про свого споживача. Якщо кожне підприємство на Тернопільщині буде виробляти якісну продукцію, сплачувати податки, здійснювати відрахування в місцевий та державний бюджети, та виплачувати заробітну плату так, як це робить ПАТ «Тернопільський молокозавод», то це незабаром ми відчуємо економічне зростання в області».

Поспілкувавшись з керівництвом молокозаводу, Степан Барна сказав, що обласна влада підтримує виробників та готова створювати сприятливий клімат для розвитку підприємств.

Довідково: Засновано ПАТ «Тернопільський молокозавод» у 1957 році. Тоді він почав свою діяльність як міський молокозавод. Підприємство доволі швидко розвивалося і вже у 70-тих роках його потужності дозволяли переробляти до 300 тонн молока в день.

Економічне життя країни, безумовно, вносило свої корективи і у роботу підприємства. Проте у 2000 році на завод прийшла нова команда управлінців. Тоді на потужностях підприємства було створено ЗАТ «Тернопільський молокозавод», який у 2011 році став ПАТ «Тернопільський молокозавод».

Основний напрямок діяльності підприємства – виробництво широкого асортименту класичної молочної продукції (молоко, кефіри, сметана, йогурти, масло та кисломолочний сир) коротких термінів зберігання з максимальним збереженням природних цінних якостей молока. Серед останніх новинок асортиментного ряду, якими порадувала поціновувачів своєї продукції ТМ «Молокія», – йогурт натуральний без наповнювача та цукру.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ