Тернопілля: ТОВ «Тервікнопласт» проводить набір працівників

Тернопілля: ТОВ «Тервікнопласт» проводить набір працівників

17.07.15 11:07 0 755
Під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Степана Барни та власника компанії "Вікнар'Off" Володимира Бліхара 14 липня досягнуто домовленостей про працевлаштування 50 демобілізованих хлопців та переселенців з території АР Крим та зони АТО.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тервікнопласт» (ТМ «Вікнар'оff») - виробник металопластикових конструкцій, який уже понад 9 років успішно працює на віконному ринку України та оснащений найсучаснішим автоматизованим обладнанням відомих європейських марок Urban, Lisec, Rapid.

Основним принципом діяльності є виготовлення конструкцій з ПВХ, що відповідає європейським стандартам у поєднанні з високим рівнем сервісу (детальніше з діяльністю заводу можна ознайомитись на сайті: www.viknaroff.com).

Підприємство запрошує на роботу працівників: монтажників-складальників металопластикових конструкцій, складальників склопакетів, вантажників.

Підприємство готове створювати нові робочі місця для випускників, проводити профорієнтаційну роботу серед молоді, працевлаштовувати незахищені верстви населення (переселенців, біженців, батьків багатодітних родин і т.д.).

Товариство «Тервікнопласт» (ТМ «Вікнар'оff») для зацікавлених осіб проведе навчання на підприємстві, забезпечить гуртожитком. Готове до будь-яких пропозицій.

«Державно-приватне партнерство є одним із сучасних механізмів залучення інвестиційних коштів у розвиток багатьох галузей, - наголосив Степан Барна. – Саме воно дозволить мешканцям краю відчути зміни через реалізацію соціальних проектів. Зараз ми разом з підприємцями реалізовуємо проект щодо створення нових робочих місць. Сподіваюся, нам вдасться втілити ще багато таких ініціатив».

Довідково: Контактні телефони: 050 377 02 83

067 208 22 93.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ