ПриватБанк і TransferWise запустили вигідні перекази в Україну

ПриватБанк і TransferWise запустили вигідні перекази в Україну

17.07.15 10:47 0 9344

ПриватБанк став українським партнером найреволюційнішої компанії у сфері переказу грошей і міжнародних платежів – британської TransferWise. Як повідомили в банку, з початку липня 2015 перекази TransferWise в Україну стали доступні людям у будь-якій точці.

Переказати гроші досить просто через просту онлайн-платформу переказу грошей. Щоб отримати переказ, достатньо надати реквізити власної картки. Суму буде зараховано на картку протягом 1 робочого банківського дня, хоча найчастіше вона доходить до одержувача протягом 30 хвилин. Одержувач не платить комісій під час зарахування на картку та може знімати гроші в будь-якому з банкоматів, не марнувати часу на очікування в черзі.

«Міжнародні перекази через TransferWise – це швидкий і прозорий спосіб отримати гроші із-за кордону від своїх друзів і близьких. Співпраця з TransferWise відкриває нові перспективи в міжнародних переказах, і ми очікуємо збільшення потоку вливань в українську економіку», – зазначив керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський.

TransferWise – це доступна та прозора система міжнародних переказів. Місячний обіг у червні перевищив 500 млн фунтів стерлінгів, а клієнти зекономили понад 22 млн, у порівнянні з іншими провайдерами. Компанія нещодавно отримала 91 млн доларів на розвиток і підтримується людьми, які побудували Skype.

TransferWise підтримує понад 26 валют, 48 країн і 360 напрямків. Час переказу триває від 1 до 2 днів. Отримайте можливість безкоштовно переказати до 3 000 фунтів на https://transferwise.com/ukraine

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Уборка квартир после ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ