Зубанова Тетяна Євгенівна: Пластична хірургія

Зубанова Тетяна Євгенівна: Пластична хірургія

17.07.15 18:19 0 4044

Сучасна пластична хірургія здатна творити чудеса. З її допомогою можна в короткі терміни і безпечно виправити недоліки зовнішнього вигляду - обличчя і тіла.


Приваблива зовнішність - насамперед атрибут душевного благополуччя та естетичної задоволеності людини, причому як жінок, так і чоловіків. Досить часто багатьом не подобається власна зовнішність, з'являється бажання щось виправити, удосконалити, тому пластична хірургія в луцьку така популярна останнім часом.


Завдяки пластичній хірургії можна усунути вроджені чи набуті дефекти в будові тіла або обличчя. У підсумку пацієнт отримує хороший результат і стає більш впевненим у собі, а це важливо у повноцінній реалізації людини як особистості.


Після прийняття остаточного рішення про зміну зовнішності необхідно зробити правильний вибір пластичного хірурга який зможе втілити всі ваші мрії щодо того, як ви хочете виглядати. 

Зубанова Тетяна Євгенівна

Зубанова Тетяна Євгенівна

один к кращих фахівців в галузі пластичної хірургії у Західному регіоні України, навчаючись у кращих лікарів європейських країн здобула десятки сертифікатів котрі вказують на її професіоналізм. Проте основним показником хорошого лікаря є вдячні відгуки пацієнтів, котрим допомогли стати красивими і впевненимими у собі.

Пластична хірургія для жінок
Серед жінок найбільш поширеним видом оперативного втручання є збільшення грудей. Крім того, багато жінок незадоволені обсягами свого тіла, тому вибирають як спосіб схуднення ліпосакцію. Варто відзначити, що можливості сучасної пластичної хірургії воістину безмежні. За допомогою простих або складних операцій можна позбутися таких недоліків свого обличчя і тіла, як зморшки на куточках губ, очей, усунути ділянки обвислій шкіри, скорегувати риси обличчя.

 • Показання до проведення пластики грудей (маммопластики):
 • Втрата об'єму і форми грудей після вагітності та лактації.
 • Зменшення (гіпомастія) і відсутність (амастія) молочних залоз.
 • Стан після видалення молочної залози (субтотальной мастектомії).Незначна ступінь провисання молочних залоз.
 • Асиметрія молочних залоз.
 • Стан після різних операцій, які призвели до зменшення об'єму молочних залоз


Ліпосакція - це хірургічне втручання, спрямоване на усунення зайвих жирових відкладень з тих ділянок, де ліквідувати їх за допомогою фізичних вправ і дотримання суворих дієт особливо складно. Ліпосакцію вважають одним з найбільш результативних способів видалення зайвих жирових тканин. Додатковим плюсом цієї процедури є її сполучуваність з іншими косметичними заходами.


Які проблеми може вирішити ліпосакція?
Особливо ефективно зарекомендувала себе ліпосакція у вирішенні проблем в таких ділянках, як сідниці, стегна, область живота і підборіддя.Ще ліпосакція є малотравматичної процедурою і навіть не з'являється ніяких рубців.

Ринопластика: Центр пластичної хірургії - пластична операція котру проводить Зубанова Т.Є., спрямована на хірургічне зміна форми, розміру носа, а також корекцію інших вроджених або придбаних патологій і естетичних недоліків.

Корекцію носа проводять найчастіше з естетичних показаннями:

 • наявність горбинки,
 • сідлоподібна форма,
 • потовщений кінчик носа,
 • розширені ніздрі,
 • викривлення носової перегородки,
 • ефект «орлиного дзьоба»,
 • непропорційні розмір і форма носа,утруднення дихання.

Источник: http://infomix.com.ua/zybanova-tanya-evgenevna/
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 123)
Попередня новина: В кризис покупатели ...
Наступна новина: Рынок аренды недвижимости ...

КОМЕНТАРІ