У Рівненській області рятувальники вдосконалювали свою майстерність

У Рівненській області рятувальники вдосконалювали свою майстерність

18.07.15 08:05 0 493
16 липня на території молитовного будинку села Познань Рокитнівського району співробітники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області провели спільно з персоналом об’єкту тактико-спеціальні навчання.

Відповідно до тактичного задуму навчань, в одному з приміщень молитовного будинку виникла пожежа. Персонал об’єкту повідомивши Службу порятунку про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем та евакуацію матеріальних цінностей. Рятувальники прибувши на місце події подали на гасіння умовної пожежі водяні стволи. Протягом 25 хвилин загоряння було локалізовано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні приміщення.

«Для рятувальників такі навчання дають змогу ознайомитись із специфікою об'єкту, характеристиками його небезпечних ділянок, вивчити планування і джерела водопостачання, що у випадку реальної загрози дозволить у найкоротші строки приборкати надзвичайну ситуацію» - відмітив начальник Рокитнівського районного сектору Головного управління ДСНС у Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Руслан Гордійчук.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Вінницька область: ...

КОМЕНТАРІ