Вінничина: керівництво області передало бійцям державної пожежно-рятувальної частини в м. Ладижин новий пожежний автомобіль

Вінничина: керівництво області передало бійцям державної пожежно-рятувальної частини в м. Ладижин новий пожежний автомобіль

18.07.15 16:46 0 516
16 липня голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, перебуваючи із робочим візитом у м.Ладижин, зустрілися з працівниками оперативно-рятувальної служби та вручили їм ключі від спеціального аварійно-рятувального автомобіля швидкого реагування, який було придбано за рахунок коштів ОДА.

Виступаючи перед рятувальниками та громадськістю голова Вінницької ОДА Валерій Коровій наголосив, що в основі розвитку та успішної діяльності обласної системи цивільного захисту, має стояти прогнозування, запобігання і профілактика надзвичайних ситуацій, а також реформування та технічне переоснащення органів та підрозділів цивільного захисту. Водночас найвищим пріоритетом для кожного рятувальника у щоденній праці, має залишатися високий професіоналізм, відданість справі та служіння ідеалам людяності.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко у своєму виступі підкреслив важливість технічного переоснащення підрозділів ДСНС та висловив сподівання, що новий автомобіль буде більше задіяний під час навчань та забезпечення громадських заходів, і менше виїжджатиме на бойові завдання.

ГУДСНС України у Вінницькій області.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У ДТП на Волині загинув ...
Наступна новина: Закарпаття: на ...

КОМЕНТАРІ