На Вінниччині обговорили участь збірної України з футзалу у Міжнародному чемпіонаті серед людей хворих на цукровий діабет «ДіаЄвро-2015» (+фото)

На Вінниччині обговорили участь збірної України з футзалу у Міжнародному чемпіонаті серед людей хворих на цукровий діабет «ДіаЄвро-2015» (+фото)

18.07.15 09:28 0 512
17 липня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась презентація програми на тему: «Підготовка до Європейського чемпіонату з футзалу серед хворих на цукровий діабет «ДІАЄВРО-2015».

Зазначимо, дана програма що розроблена Вінницькою обласною асоціацією хворих на цукровий діабет «Благовіст», за підтримки Благодійного фонду «Здорова нація», а загальне керівництво проекту здійснює «Українська діабетична федерація». Окрім того, розроблена програма є однією з числа переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Участь в презентації взяли головний лікар Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру Пилип Прудиус, президент БФ «Здорова нація» Вадим Кудіяров, головний тренер діабетичної збірної України з футзалу Анатолій Бегоян та капітан діабетичної збірної України з футзалу Сергій Чесноков.

Також присутня на прес-конференції керівник програми Омельченко проінформувала присутніх про те, що метою програми є: залучення хворих на цукровий діабет до фізичної культури; профілактика від ускладнень хвороби; пропаганда здорового способу життя серед людей з діабетом; соціальна та психологічна адаптації людей хворих на цукровий діабет; розвиток діабетичного спорту та підняття спортивного іміджу країни.

В ході засідання Пилип Прудиус розповів учасникам про основну ідею проекту та зазначив, що участь в IV Міжнародному чемпіонаті з футзалу серед людей з цукровим діабетом «ДІАЄВРО 2015», який відбудеться 19-26 липня 2015 в Румунії братимуть16 команд: Бельгії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Італії, Казахстану, Португалії, Польщі, Румунії, Росії, Словаччини, Сербії, Словенії, Боснії і Герцеговини,Узбекистану, України.

В свою чергу Вадим Кудіяров окреслив шляхи реалізації проекту «ДіаЄвро». Анатолій Бегоян та Сергій Чесноков проінформували учасників прес-конференції про підготовку та її результати діабетичної збірної України з футзалу до «ДіаЄвро-2015», а також про очікування від змагань.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області у ...

КОМЕНТАРІ