Михайло Головко: "Необхідно терміново вжити заходів щодо відновлення виплати пенсій військовослужбовцям,звільненим в запас"

Михайло Головко: "Необхідно терміново вжити заходів щодо відновлення виплати пенсій військовослужбовцям,звільненим в запас"

18.07.15 14:29 0 581
17 липня 2015 року у депутатському запиті, скерованому до Прем'єр-міністра України, міністра соціяльної політики України, Голови правління Пенсійного фонду України, народний депутат-свободівець Михайло Головко поставив вимогу терміново вжити заходів для відновлення виплати пенсії військовослужбовцям, звільненим в запас, що буде відповідати нормам чинного законодавства станом на 01.06.2015 р.

Парламентар повідомив, що до нього звернулися військовослужбовців Збройних Сил України у відставці. "У своєму зверненні заявники стверджують, що вони отримують пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", прослужили різну кількість років і вийшли на пенсію, як це передбачено законодавством. З 1 квітня 2015 року відповідно до Закону України від 02.03.2015 р. № 213 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" вони не одержують пенсію, бо, згідно з нормами цього Закону, період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії або щомісячного довічного грошового утримання у порядку та на умовах, передбачених Законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", пенсії призначені відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", не виплачуються. З 1 червня 2015 року пенсії в порядку та на умовах, визначених вищезазначеними законами, не призначаються. Військовослужбовці стверджують, що з 1 червня 2015 року вони не мають права на поновлення виплати пенсії, яка була їм призначена відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", – наголосив Михайло Головко.

У зв'язку з цим, парламентар-свободівець вимагає від Прем'єр-міністра України, міністра соціяльної політики України, Голови правління Пенсійного фонду України терміново вжити заходів, передбачених законом для поновлення виплати пенсії, військовослужбовцям звільненим в запас, що буде відповідати нормам чинного законодавства.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ