У Рівненській області спілкуємося з демобілізованими військовослужбовцями,учасниками АТО

У Рівненській області спілкуємося з демобілізованими військовослужбовцями,учасниками АТО

19.07.15 11:40 0 566
Актуальною проблемою для демобілізованих військовослужбовців, які повертаються із зони проведення антитерористичної операції, є працевлаштування.

Служба зайнятості всіляко допомагає їм у пошуках роботи через активні форми роботи. Аби кузнецовським демобілізованим військовослужбовцям було легше зорієнтуватися, Кузнецовський міський центр зайнятості проводить різнопланові профорієнтаційні заходи. Так, 16 липня 2015 року заступник директора Н.Воробей та начальник відділу активної підтримки безробітних Р.Ярощук провели інформаційний семінар для 7 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

Під час заходу заступник директора Н.Воробей ознайомила учасників з актуальними вакансіями та можливостями працевлаштування у місті, поінформувала про соціальні послуги, які надаються державною службою зайнятості України щодо можливості започаткування власної справи, професійного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці, переваг легальної зайнятості тощо.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Р.Ярощук акцентувала увагу присутніх на джерелах пошуку вакансій, правилах написання резюме, техніки проведення співбесіди з роботодавцями.

Під час підведення підсумків семінару, фахівці центру зайнятості надали вичерпні відповіді на запитання, які надходили від демобілізованих військовослужбовців, та роздали інформаційні буклети з презентацією послуг служби зайнятості.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: На Закарпатті три ...

КОМЕНТАРІ