В Тернополі сергій Надал привітав випускників Центру підготовки офіцерів запасу зі складанням присяги

В Тернополі сергій Надал привітав випускників Центру підготовки офіцерів запасу зі складанням присяги

19.07.15 14:21 0 480
18 липня міський голова Сергій Надал взяв участь в урочистостях з нагоди складання присяги на вірність українському народу випускниками Центру підготовки офіцерів запасу Тернопільського національного економічного університету. Присягу у цей день склало 97 випускників на території військової частини у Тернополі.

« ми повинні дати три присяги, - виголосив випускник Олександр Топоренко. – Перша – це присяга перед Богом та батьками, які подарували життя. Друга – перед коханою людиною та третя – перед Україною, яку ми повинні пронести крізь усе своє життя».

Міський голова Сергій Надал привітав випускників та побажав їм миру, благополуччя, а також мужності, мудрості та шляхетності у великій справі служіння Батьківщині.

«Із вірності своїм бойовим побратимам, народу, слову та обіцянкам починалися великі перемоги, які творили великі народи, - звернувся до присутніх Сергій Надал. – Зичу вам бути вірними своєму слову та присязі. Сподіваюся, що саме ви, сучасне покоління, зможе повністю змінити нашу армію і, у випадку необхідності, із честю захистити свою країну».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Рівному на Міцкевича,34 ...
Наступна новина: В Луцьку під час ...

КОМЕНТАРІ