На Вінниччині понад 60 добровольців поповнили ряди української армії в рамках 6 черги мобілізації

На Вінниччині понад 60 добровольців поповнили ряди української армії в рамках 6 черги мобілізації

21.07.15 12:57 0 449
В рамках шостої черги мобілізації військовими комісаріатами області до навчальних центрів, полігонів, курсів підготовки (перепідготовки) відправлено більше 60 військовозобов'язаних, які добровільно прибули у військовий комісаріат та виявили бажання призиватися при мобілізації.

Однак, як зауважує військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Геннадій Долгашов, нажаль, продовжують мати місце випадки неприбуття без поважних причин до військового комісаріату після отримання повістки для відправки у військову частину, це такі військовозобов'язані:

Калинівського району: КОВАЛЬЧУК О.А. (с. Корделівка), ЛЕВЧУК А.М. (с. Гущинці);

Літинського району: ЗІНЬКОВСЬКИЙ В.В. (с. Балин), САРАНЧА А.П. (с. Малинівка), БАДЬОРИЙ О.В. (с. Теси), МАХНОВИЧ В.В. (с. Садове), ЧЕКОТУН А.В. (с. Селище);

Тульчинського району: КОЗЛОВСЬКИЙ В.О. (с. Торків), КОЛІБАБЧУК В.В. (с. Журавлівка), ЗБАНЦ Ю.С. (с. Василівка), БЕЗБАХ І.П. (с. Кирнасівка);

Хмільницького району: ГОМЕНЮК Д.С. (с. Чернятинці);

Шаргородського району: ШКАРУБСЬКИЙ Д.П. (с. Михайлівка), ЛОПАТЮК М.П. (с. Пасинки);

Ямпільського району: ДУБИНА В.Ф. (с. Довжок);

А військовозобов'язаний ВАЛІГУЛА В.М. з м. Тульчин прибув у складі команди та втік з пункту прийому особового складу військової частини.

«На всіх цих військовозобов'язаних військовими комісаріатами направлено документи до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності. Нагадую, що жоден військовозобов'язаний, який вчинив такі дії не залишиться поза увагою, а буде притягнутий до відповідальності згідно вимог чинного законодавства», - наголосив Геннадій Долгашов.

За інформацією Вінницького обласного військового комісаріату

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: На Хмельниччині під час ...

КОМЕНТАРІ