У Волинській області підприємству доведеться сплатити майже 125 тис. грн. за порушення норм з працевлаштування інвалідів

У Волинській області підприємству доведеться сплатити майже 125 тис. грн. за порушення норм з працевлаштування інвалідів

21.07.15 10:26 0 522
Прокурор Волинської області в інтересах Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів звернувся до суду з адміністративним позовом до приватного підприємства «Торгівельна компанія «Укр-Петроль», аби стягнути адміністративно-господарські санкції та пеню за невиконання у 2014 році нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, у сумі майже 125 тис. грн.

З'ясувалося, що на підприємстві минулоріч працювало на 8 осіб зі встановленою інвалідністю менше, ніж цього вимагає Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

При цьому торгівельна компанія не повідомляла центр зайнятості про наявні вакантні робочі місця для інвалідів та не сплатила передбачені законом адміністративно-господарські санкції за незабезпечення встановленого нормативу робочих місць для інвалідів.

Рішенням Волинського окружного адміністративного суду позов прокурора області повністю задоволено.

Відтак ПП «Торгівельна компанія «Укр-Петроль» доведеться сплатити майже 125 тис. грн. за невиконання нормативу з працевлаштування інвалідів.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині через ...
Наступна новина: Понад 300 правоохоронців ...

КОМЕНТАРІ