Наслідки землетрусу на Закарпатті

Наслідки землетрусу на Закарпатті

21.07.15 16:15 0 569
20 липня до Тячівської РДА надійшла інформація про те, що в селах Добрянське та Округла Тячівського району внаслідок підземних поштовхів мають місце незначні пошкодження будівель.

Так, у с. Округла зазнали ушкоджень (тріщини в штукатурці на стінах, стелі та обвал штукатурки) корпуси №1 та №2 місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів, які відповідно знаходяться на вулицях Шкільній та Шевченка.

У с. Добрянське в старій будівлі місцевої загальноосвітньої школи випала рамка металопластикового вікна, є тріщини у штукатурці на стінах та стелі, зміщено навіс на центральному вході до корпусу.

Незначних ушкоджень зазнав і житловий будинок, що знаходиться на вул. Комсомольській у с. Добрянське, де на штукатурці з’явилися тріщини.

Вранці 20 липня було проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС Тячівської РДА. На даний час у Тячівському районі працює спеціальна комісія, яка здійснює обстеження об’єктів різних форм власності та житлових будинків на предмет виявлення пошкоджень.

Як повідомлялося раніше: впродовж 19-20 липня на території Закарпатської області, на відстані близько 120 кілометрів від м. Ужгорода, а саме в районі м. Тячів, зафіксовано шість епізодів підземних поштовхів.

Так, о 13:57 зафіксовано підземний поштовх силою 1,7балів, о 14:31 -3,4 бали, о 15:24 та 15:32 - поштовхи силою по 2 бали за шкалою Ріхтера.

Уже в ніч на 20 липня було зафіксовано ще два поштовхи силою 2 та 2,4 бали за шкалою Ріхтера. Їх силу було відчутно в м. Тячів та населених пунктах Терново, Нересниця, Криве та Добрянське Тячівського району.

Управління ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За минулі вихідні ...
Наступна новина: Чернівці: Здійснюємо ...

КОМЕНТАРІ