«Тернопіль заслужено називають одним із найбільш зеленим та екологічним містом України, адже тут парки, сквери та озеро створюють природнє екологічне середовище, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Ми намагаємося продовжувати лінію екології, закупляючи більше тролейбусів, а презентуємо тернополянам електромобіль. Це вигідний, безпечний, енергоекономний вид транспорту. Тернопіль відкритий до інновацій. І те, що ми стали одними з трьох перших міст, де впроваджено пілотний проект з впровадження електромобілів - свідчить про це».
Міський голова зазначив, що еко-автомобіль буде використовуватися на потреби управління ЖКГ і це буде одним із кроків до впровадження популярності цього виду автомобілів у Тернополі.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Чернівці: Дорога ціна за ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим