Із зони АТО до Хмельницького повернувся зведений загін правоохоронців (+)

Із зони АТО до Хмельницького повернувся зведений загін правоохоронців (+)

21.07.15 08:08 0 494
20 липня, у Хмельницькому зустрічали міліціонерів, які несли службу у зоні проведення антитерористичної операції. Понад місяць бійці здійснювали охорону громадського порядку на Луганщині та Донеччині.

Зведений загін, до якого увійшло понад 60 чоловік, повернувся додому у повному складі і навіть більше — привезли з собою німецьку вівчарку на прізвисько Бакс. Господарі залишили собаку напризволяще, а наші бійці вирішили його врятувати і взяли до себе на службу. Зустрічали міліціонерів під звуки оркестру родичі, друзі та колеги.

— Ми зібралися тут, щоб вклонитися перед нашими героями, щоб подякувати хлопцям за сумлінно виконаний професійний обов'язок — обов'язок правоохоронця, — звертаючись до присутніх, сказав начальник УМВС Микола Семенишин

За словами командира зведеного загону полковника міліції Ігоря Лисого, умови служби були досить складними. Бійці цілодобово сумлінно виконували покладені на них завдання.

— Ніхто не рахувався з особистим часом. Там, як ніколи, розумієш ціну стабільності, миру і спокою. Хотілось би, щоб ніхто не знав, як стріляє зброя, і не чув вибухів, — зазначив Ігор Володимирович.

Тепер на хлопців чекає тижнева відпустка, а потім вони знову приступлять до виконання своїх обов'язків на місцях.

Прес-служба УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ