Розсилка Email повідомлень

Розсилка Email повідомлень

22.07.15 00:20 0 2169

Раніше для того щоб повідомити людину про якусь новину використовували голубів, які приносили листи до своїх адресатів. Висилати  листи за допомогою голубів було не надто зручно, але виходу не було і люди з цим мирилися і жили. Потім, коли появився перший транспорт, то повідомлення відсилали  за допомогою поштарів, які приносили листи до ваших будинків. Але це також було не зручно, для початку потрібно було написати лист в якому необхідно  було передати емоції і настрій людини яка писала, потім передати його на пошту, після того на пошті їх сортували перебирали і відправляли в пункт призначення, в головні офіси, а там вже роздавали між закріпленими поштарями, які розвозили їх. Такі листи можна було чекати днями, тижнями, а інколи і місяцями. А написати лист за кордон це взагалі було складно і не завжди листи доходили, губилися, не в ту сторону відправлялися, і це засмучувало людину, яка чекала відповіді. І на сьогодні таких проблем уже немає. Листи, які відправляєте можна миттєво отримати у будь-якому куточку світу, навіть за Полярним кругом, головне, щоб було покриття.

Трохи історії.

От вже понад 20 років минуло з того часу, як  для зручного, швидкого спілкування винайшли SMS- повідомлення.
Перше повідомлення було відправлене з комп’ютера на телефон у 1992 році. Спочатку SMS- повідомлення використовували як повідомлення клієнтів про голосову пошту і лише пізніше почали використовувати як спілкування. До 1995 року SMS- повідомлення не були популярними, це обумовлювалося ти, що екран на телефонах займав всього дві смужки і писати та було не зручно, лише з появою телефонів екрани яких поміщали більше ніж два рядки інформації. Тепер наше життя представити без SMS- повідомлень просто неможливо. За допомогою повідомлень ми спілкуємось з нашими друзями, вітаємо зі святами і т.д.

Email та смс розсилка

Останніми роками надзвичайно популярним стала email та смс розсилка. Ними користуються банки, магазини та ін. За допомогою таких розсилок повідомляють своїх клієнтів про різноманітні акції та розпродажі.
СМС- розсилки виконують важливу роль. Основне- це повідомити як найбільше потенційних клієнтів про різноманітні акції, новинки, нові товари та тощо. Це забезпечує стабільну роботу та розвиток певної компанії або фінансової установи.

Сервіс email розсилки - feedgee.com

За допомогою якісного сервіса email розсилки - feedgee.com ви можете відправляти розсилку з одного аккаунта, а за допомогою шаблонів швидко відправляти стандартні тексти на багато номерів в базі. Щоб завантажити контакти не потрібно ніякої конвертації файлів freedgee автоматично відновить повний формат номерів і збереже додаткові дані. До додаткових переваг та функцій даного сервісу ще можна віднести: аналітику результатів, що дає можливість краще взнати ваших клієнтів, швидке завантаження контактів та арі для інтеграції та автоматизації.

Як бачимо, щоб сповістити ваших клієнтів про ваші рекламні акції та продукти, немає потребі робити це самому, телефонуючи кожному. На це ви потратите не одну годину, для цього існує відповідний сервіс feedgee.com, який зробить цю роботу якісно та вчасно.

Источник: https://feedgee.com/ua/
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 113)
Попередня новина: Оформлення закордонного ...
Наступна новина: Где применяют английскую ...

КОМЕНТАРІ