Оформлення закордонного паспорта

Оформлення закордонного паспорта

22.07.15 00:15 0 1265

Якщо аналізувати політичний устрій будь-якої країни світу, тобто певну сукупність, систему взаємовідносин в суспільстві на рівні політичних і суспільних інституцій, то вона однозначно тяжіє до реалізації правових норм. Інакше кажучи, будь-яка держава намагається забезпечити права і свободи своїх громадян та гостей (принаймні, на папері це декларується точно), а взамін жадає виконання ними своїх прямих обов’язків. Очевидно, що для того, щоб подібна співпраця в суспільстві стала можливою, кожному громадянину чи гостю країни необхідно мати офіційний статус, тобто з точки зору держави мати можливість ідентифікуватися в правовому полі. Найбільш простим прикладом подібної ідентифікації є видача повнолітнім громадянам офіційного посвідчення особи-громадянина чи просто кажучи паспорта. Це практика, яка є загальноприйнятою в будь-якій країні світу, незалежно від її державного устрою і цілком очевидно, що Україна не є винятком. Внутрішній паспорт в нашій державі є не лише офіційним посвідченням особи, але і дозволяє їй здійснювати весь спектр правових відносин в суспільстві. Тим не менш, паспорт внутрішній  діє лише на території України та тих держав, які дозволяють проїзд на свою територію у безвізовому режимі. У всіх інших випадках, коли громадянин України має бажання чи необхідність відвідати територію іншої держави, він повинен оформити відповідний дозвіл на в’їзд (візу), який можна виробити при умові наявності посвідчення особи міжнародного рівня, тобто закордонного паспорта. Жителі та гості столиці нашої країни - Києва - можуть оформити паспорт тут, використовуючи, наприклад, послуги сайту zpassport.com.ua.

Особливості закордонного паспорта нового зразка

Згідно із законодавством України, кожен її громадянин, який досягнув віку 18 років, має законне право подавати необхідні документи для оформлення закордонного паспорта. Причин, які можуть спонукати особу оформити даний документ доволі багато, від бажання відпочити на одному із закордонних курортів, до навчання у закордонному вузі і працевлаштування в одній із закордонних компаній. Так чи інакше, але форма і вміст паспорта для виїзду за кордон, постійно вдосконалювалась, аби нівелювати спроби злочинців здійснити підробку документа. Чергова порція змін чекає нас і в 2015 році. На цей раз вони продиктовані не тільки бажанням вдосконалити безпеку самого документа, а ще й вимогами міжнародного співтовариства, зокрема Євросоюзу, з огляду на перспективи скасування візового режиму перетину кордонів. Головною особливістю закордонного паспорта нового зразка є наявність вбудованого біометричного чіпа. На даний чіп заносяться певні біометричні дані (відбитки пальців, скануванні сітківки, тощо). На даному етапі, в якості біометричних даних використовуються відбитки пальців власника. У всьому іншому, новий паспорт мало чим відрізняється від свого попередника.

Процедура оформлення

Процес оформлення нового документа практично нічим не відрізняється від попередньої версії паспорта (за виключенням, хіба що, необхідності знаття відбитків пальців). Для оформлення закордонного паспорта нового зразка у відділ ОВІР подається наступний комплект документів:

  • внутрішній паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • військовий квиток (для чоловіків);
  • старий паспорт (якщо такий існує).

Источник: http://zpassport.com.ua/ua
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 117)
Попередня новина: Для чего нужно учить ...
Наступна новина: Розсилка Email повідомлень

КОМЕНТАРІ