В Закарпатській області завдяки прокуратурі поновлено права подружжя-інвалідів

В Закарпатській області завдяки прокуратурі поновлено права подружжя-інвалідів

22.07.15 13:34 0 429
Прокуратурою Свалявського району, з метою захисту інтересів громадян здійснено вступ у цивільну справу в інтересах особи похилого віку та інваліда І групи, які потребують постійного догляду щодо усунення перешкод у здійсненні права власності, виселення та зняття з реєстраційного обліку.

Ще у 2009 року чоловік 1928 року народження інвалід І групи, уклав договір дарування з сімейним подружжям з Свалявського району, згідно якого старенькі передали у власність ¾ частки свого житлового будинку з домовленістю, що за ними будуть доглядати. Однак недобросовісні закарпатці не виконували своїх зобов’язань, а в подальшому взагалі вигнали беззахисних стареньких з їх помешкання.

Прокуратура стала в суді на захист пенсіонерів-інвалідів і за наслідками розгляду вказаної цивільної справи, Свалявським районним судом винесено рішення, яким позовні вимоги позивача задоволено в повному обсязі.

Відтак, прокуратура захистила права подружжя-інвалідів і недобросовісні утримувачі підлягають виселенню з житлового будинку.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Прокурор міста Луцька ...
Наступна новина: В Житомирській області у ...

КОМЕНТАРІ