В Тернополі сергій Надал контролює стан проведення капітальних ремонтів

В Тернополі сергій Надал контролює стан проведення капітальних ремонтів

22.07.15 15:26 0 541
Дороги, тротуари, прибудинкові території та об’єкти благоустрою, - у Тернополі традиційно продовжується пора капітальних ремонтних робіт. Лише за останній тиждень у місті продовжують одночасно ремонт семи дворів та трьох проїжджих частин. Ремонти асфальтового покриття прибудинкових територій тривають на вул. Чалдаєва, 8, бул. Д.Галицького, пр. Злуки, 39, вул. Козацька, 7, вул. Фабрична, 3, вул. Фабрична, 5 та вул. Київська, 10.

Контролює проведення усіх ремонтних робіт міський голова Тернополя Сергій Надал. 21 липня, традиційно перед початком робочого дня, очільник міста оглянув стан проведення капітального ремонту двору на вул. Київська, 10. Тут комунальники розпочали ремонт асфальтобетонного покриття, підпірної стінки та облаштування водовідведення. За кошти балансоутримувача відремонтують дашки та входи у під’їзди, проведуть комплексний благоустрій території.

«Я особисто контролюю якість виконаних робіт, об’їжджаючи усі об’єкти під час виконання ремонту або після його завершення, - зазначає Сергій Надал. – Адже під час спілкування з мешканцями прилеглих будинків ми чуємо їх думки та побажання, які враховуємо у роботі».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ