Аналітична записка про стан роботи зі зверненнями громадян,що надійшли до Тернопільської обласної ради станом на 1 липня 2015 року

Аналітична записка про стан роботи зі зверненнями громадян,що надійшли до Тернопільської обласної ради станом на 1 липня 2015 року

22.07.15 13:16 0 455
Діяльність Тернопільської обласної ради упродовж першого півріччя 2015року була спрямована на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008р. №09 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997р.N348 «Про затвердження інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації», розпоряджень голови Тернопільської обласної ради від 17.05.2011р. № 86 «Про порядок роботи із зверненнями громадян у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради» та від 29.11.2012р. №217 «Про внесення змін до розпорядження голови Тернопільської обласної ради від 17 травня 2011 року №86 «Про порядок роботи із зверненнями громадян у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради».

За звітний період до Тернопільської обласної ради надійшло 374 звернень громадян, в тому числі на особистому прийомі голови Тернопільської обласної ради звернулося 30 громадян.

Як правило, звертаються громадяни, які незадоволені розглядом їх звернень місцевими органами влади, органами державної влади і управління, правоохоронними і судовими органами в місті Тернополі та районах області.

У 2015 році найбільша кількість звернень була дотичною до питань соціального захисту – 70% від загальної кількості звернень, а саме: щодо надання фінансової допомоги, надання пільг, визначення соціального статусу.

З проханням про надання грошової допомоги безпосередньо до голови Тернопільської обласної ради звернулося 225 заявників, які отримали допомогу на загальну суму 85 тис.грн. в тому числі учасників АТО 92 заявників на суму 74100 грн.

Актуальними у звітному періоді лишаються питання комунального господарства та будівництва, дотримання роботодавцями законодавства про працю, виплат заробітної плати та працевлаштування та проведення адміністративно-територіальної реформи нашого краю.

Забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян постійно знаходиться під контролем керівництва Тернопільської обласної ради.

Всі звернення розглядаються відповідно до вимог чинного законодавства та опрацьовані виконавчим апаратом і профільними комісіями обласної ради.

Тернопільською обласною радою постійно здійснюються заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань громадян, а саме, щоденно у робочі дні приймаються заяви громадян, надається консультативна допомога щодо можливих шляхів вирішення порушених громадянами питань в тому числі і в телефонному режимі, постійно забезпечується проведення особистого прийому громадян, керівництвом Тернопільської обласної ради згідно за встановленим графіком.

Сектор з питань прийому та розгляду

звернень громадян відділу діловодства та контролю

виконавчого апарату Тернопільської обласної ради

Волянюк М.М.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Прокурор міста Луцька ...

КОМЕНТАРІ