Волинська область: рятувальники застерігають – купатися дозволяється лише у спеціально встановлених для цього місцях!

Волинська область: рятувальники застерігають – купатися дозволяється лише у спеціально встановлених для цього місцях!

23.07.15 13:52 0 497
22 липня працівники Горохівського РВ УДСНС України у Волинській області провели відпрацювання водних об’єктів району, зокрема у селищах Марянівка, Холонів та Цегів.

Під час рейду рятувальники звернули увагу громадян, які відпочивали на берегах водойм, на дотриманні правил безпеки під час відпочинку на воді. Закликали дорослих не залишати дітей без нагляду та наголосили на забороні купання напідпитку. Адже найбільше нещасних випадків трапляється через нехтування правил поведінки на воді – знаючи, що вода не пробачає безпечності людям, які вживають спиртні напої, а потім йдуть купатися, далеко запливають, або б’ються об заклад, хто швидше перепливе на другий берег річку чи озеро. На жаль, за статистикою на водоймах гинуть переважно чоловіки.

Окрім роз’яснювальної роботи з населенням, рятувальники відвідали і місця, де купатися категорично заборонено. Не зважаючи на заборонні знаки, застереження рятувальників, багато людей продовжує купатися саме там. Тому бесіди з громадянами про те, що відпочивати не дозволяється у невстановлених та необладнаних для цього місцях, оскільки це може бути небезпечно, співробітники ДСНС ілюстрували наочними матеріалами, де правила безпеки життєдіяльності надруковані на прикладах та чітко описані алгоритми дій на випадок надзвичайних ситуації.

Черговий раз працівники УДСНС України у Волинській області переконливо просять всіх мешканців та гостей району дотримуватися елементарних правил поведінки на воді, купатися тільки у дозволених місцях.

Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не залишайте їх без догляду, не нехтуйте застереженнями. Від зневажливого ставлення до власної безпеки на воді може статися непоправне лихо!

У ДСНС України у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ