Свободівці зареєстрували у Львівській облраді проєкт рішення на підтримку дітей загиблих на Донбасі військових

Свободівці зареєстрували у Львівській облраді проєкт рішення на підтримку дітей загиблих на Донбасі військових

23.07.15 12:21 0 504
Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській облраді Йосиф Ситник 20 липня 2015 року зареєстрував проєкт рішення Львівської облради "Про затвердження Програми соціальних виплат у Львівській області на 2015–2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в зоні АТО".

Проєкт рішення розроблено фракцією ВО "Свобода" спільно із ГО "Всеукраїнське об'єднання українок "Яворина". Як зазначив Йосиф Ситник, програма передбачає щомісячну соціяльну виплату з обласного б'юджету на одну дитину у сумі 2500 гривень до досягнення дитиною 18-річного віку.

"Унаслідок проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях України сім'ї військовослужбовців постійно втрачають своїх рідних. Найбільш соціяльно вразливими залишаються діти військовослужбовців, які загинули під час російсько-української війни, захищаючи незалежність, суверенітет і територіяльну цілісність України, або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні проведення антитерористичної операції, оскільки загиблі батьки були, як правило, основними годувальниками сім'ї. У Львівській області таких дітей нині є 118. Ми як громада Львівщини маємо зробити все від нас залежне для опіки за дітьми, батьки яких віддали своє життя за вільну Україну", – наголосив депутат.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині діалог з ...
Наступна новина: Очільник закарпатської ...

КОМЕНТАРІ