У Тернополі триває утеплення будинків

У Тернополі триває утеплення будинків

23.07.15 15:55 0 516
У Тернополі розпочали утеплювати будинки. Відповідно до «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя» передбачено співфінансування, 70% коштів на утеплення будинків виділяють з міського бюджету, а інші 30% повинні оплатити самі мешканці будинку. На даний час роботи тривають на двох будинках вул. Лисенка, 6 та бульвар Д.Галицького, 16.

Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, «Програма енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя» передбачає утеплення фасадів стін, заміну вікон в місцях загального користування, встановлення індивідуальних теплових пунктів, датчиків руху та освітлення.

«У зв’язку з підвищення цін на газ та електрику, загрозу подачі газу, люди почали розуміти, що таке збереження тепла. Якщо впровадити утеплення фасаду будинку, то це забезпечує зменшення споживання енергоносіїв щонайменше на 20-25%. На даний час роботи по утепленню тривають на двох будинках вул. Лисенка, 6 та бульварі Д.Галицького, 16, - зауважив Сергій Надал. – Тернополяни, які хочуть долучитися до «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду», повинні провести загальнобудинкові збори, під час яких вирішити утеплювати фасад чи встановлювати індивідуальні теплові пункти, чи можливо весь перелік програми. Після цього – замовити кошторисну документацію та подати усі документи в управління ЖКГ».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Мои впечатления от ...

КОМЕНТАРІ