«Цього року у парку «Топільче» заплановано відремонтувати пішохідні доріжки від «Орнави» до вул. Карпенка та продовжити роботи від вул. Шептицького. Проте, щоб провести ці роботи, необхідно було відремонтувати аварійні трубчасті містки, капітальний ремонт яких перебуває на стадії завершення, - розповідає Сергій Надал. - Далі працівники приступлять до облаштування доріжок, які пролягають через ці містки, а також облаштують зовнішнє освітлення».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Вінничина: 50-річчя ...
Наступна новина: В Луцьку “Квітковий ринок” ...
How Sydney Businesses Can Make SEO a Long-Term Growth Engine
Як правильно годувати качок: значення раціону
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим