Львівська область: протягом доби виявлено 2 та знешкоджено 2 вибухонебезпечних предмети часів ІІ Світової війни

Львівська область: протягом доби виявлено 2 та знешкоджено 2 вибухонебезпечних предмети часів ІІ Світової війни

24.07.15 09:09 0 468
21 липня о 18:46 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в сел. Брюховичі Львівської міської ради по вул. Незалежності України, 50 під час проведення земляних робіт виявлено ручну гранату РГД-33 часів ІІ Світової війни. О 11:00 22 липня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком. Також 22 липня о 11:10 надійшло повідомлення що в лісі поблизу с. Ясенівці Золочівського району виявлено 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. І вже о 18:40 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком.

О 12:35 22 липня надійшло ще одне повідомлення, що в лісі, під час прогулянки, поблизу с. Ясенів Бродівського району виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни. По факту виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи. Подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення боєприпасу.

Пам’ятайте! Знайдені боєприпаси (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкоджені тільки фахівцями. Про знахідку необхідно терміново повідомити в місцеві органи державної влади (відділи ДСНС, відділення міліції тощо). Після виявлення вибухонебезпечного предмету Ви зобов’язані: зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця; ні в якому разі не чіпати підозрілий предмет; організувати охорону небезпечного місця шляхом спостереження здалеку; не допускати сторонніх осіб до небезпечного предмета доки не прибули фахівці; негайно подзвонити у міліцію, а також до оперативно-рятувальної служби за телефоном 101.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ