У Тернопільській облдержадміністрації привітали працівників торгівлі

У Тернопільській облдержадміністрації привітали працівників торгівлі

24.07.15 12:09 0 574
Напередодні Дня працівників торгівлі, яке традиційно відзначають в останню неділю липня, у Тернопільській обласній державній адміністрації відзначили кращих працівників галузі.

Привітав підприємців голова обласної державної адміністрації Степан Барна. Очільник краю подякував за сумлінну роботу , забезпечення якісною продукцією жителів краю, а також патріотизм, підтримку армії та реалізацію соціальних ініціатив.

«Підтримка підприємців і максимальне сприяння – це пріоритети в роботі обласної влади, - зазначив Степан Барна. - Влада і працівники торговельної галузі – партнери у розбудові регіону, адже нас об'єднує спільна мета – задоволення потреб громадян, забезпечення цінової стабільності та доступності для людей товарів першої необхідності, насичення споживчого ринку високоякісними товарами. Бажаю кожному з вас мирного неба, міцного здоров`я, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності та впевненості у завтрашньому дні».

За вагомий внесок у розвиток торговельної діяльності, якісне обслуговування населення, професійну майстерність та з нагоди Дня працівників торгівлі Степан Барна нагородив найкращих представників галузі грамотами голови обласної державної адміністрації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Видавнича рада виділила ...
Наступна новина: Через ремонтні роботи без ...

КОМЕНТАРІ