Депутати Херсонської міської ради вивчатимуть передовий досвід Тернополя

Депутати Херсонської міської ради вивчатимуть передовий досвід Тернополя

25.07.15 11:46 0 515
З 24 по 26 липня у Тернополі перебуває делегація депутатів Херсонської міської ради у рамках програми, яку організовує Міжнародний республіканський інститут (IRI). Як каже міський голова Сергій Надал, такі зустрічі дають можливість обмінюватися досвідом не лише на рівні керівництва міст, а й депутатів.

«Кожне із міст України є унікальним та має свої особливості, проте є багато спільних проблем, завдань, вирішення яких ми повинні знаходити разом, - розповідає Сергій Надал. - Обмін досвідом буде позитивним, адже ми зможемо враховувати його у своїй роботі і навпаки».

Депутат Херсонської міської ради Олег Акимченков каже, що йому дуже сподобалося місто.

«Я перший раз перебуваю у місті і побачив тут дуже красиві місця - парк, озеро, окрім того, ваше місто дуже чисте, - каже Олег Акимченков. - Також сподобалося спілкування із вашим міським головою, адже він чесно і професійно відповів на питання, які нас цікавили».

У програмі для депутатів передбачено розгляд питань діяльності міської ради, робота із бюджетними документами, юридичне забезпечення депутатської діяльності, семінар із питань правового забезпечення реалізацій рішень ради, роботи постійних комісій та відвідання знакових місць Тернополя та області.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: На Вінничині необережність ...

КОМЕНТАРІ