Чернівці: У Ратуші працівників торгівлі привітали з професійним святом

Чернівці: У Ратуші працівників торгівлі привітали з професійним святом

25.07.15 10:40 0 564
В Україні вже 21-й раз святкується День працівника торгівлі. З цієї нагоди у сесійній залі міської ради відбулися урочисті збори. Чернівецьких підприємців вітали заступник міського голови Марія Порчук, керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, керуючий справами обласної ради Микола Борець та голова обласної організації профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг Степан Мельник.

«Чернівці посідають перше місце в Україні за кількістю торгових площ на душу населення, тут найбільше ринків і мікроринків, – каже Марія Порчук. – Протягом століть торгівельна галузь суттєво впливає на розвиток економіки міста, тут створюються робочі місця, будуються магазини і склади. Ми з великою повагою ставимося до працівників торгівлі, адже спільними зусиллями ми зможемо закріпити за Чернівцями репутацію міста з ефективною і сучасною системою торгівлі, яка є привабливою для інвесторів».

Марія Порчук привітала працівників торгівлі з професійним святом і нагородила їх грамотами Чернівецького міського голови.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирська область: за ...
Наступна новина: На Тернопіллі незабаром в ...

КОМЕНТАРІ