Прокурор області Володимир ЯНКО: «Хочу бачити реальну боротьбу правоохоронців Закарпаття зі злочинністю і буду оцінювати ефективність вашої роботи винятково за кінцевим результатом»             

Прокурор області Володимир ЯНКО: «Хочу бачити реальну боротьбу правоохоронців Закарпаття зі злочинністю і буду оцінювати ефективність вашої роботи винятково за кінцевим результатом»          

25.07.15 16:09 0 596
У прокуратурі Закарпатської області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів області з порядком денним: «Про стан протидії злочинності, в тому числі її організованим формам, на території Закарпатської області у І півріччі 2015 року та першочергові завдання щодо організації діяльності правоохоронних органів області зі зміцнення законності та охорони громадського порядку».

Прокурор Закарпатської області Володимир Янко зазначив, що шня нарада присвячена нагальним проблемним питанням, які виникли в області у боротьбі зі злочинністю, її організованим формам та в організації діяльності правоохоронних органів області зі зміцнення законності та охорони громадського порядку.

Обстановка як у державі так і в області є непростою, насамперед через політичні протистояння, але треба вирішувати назрілі проблеми – зазначив Володимир Михайлович.

Як прокурор області, я хочу бачити реальну боротьбу правоохоронців Закарпаття зі злочинністю і буду оцінювати ефективність вашої роботи винятково за кінцевим результатом на пріоритетних напрямах у боротьбі з корупцією, нелегальною міграцією, контрабандою, у бюджетній сфері, земельній та сфері охорони довкілля.

В області є серйозні проблеми у протидії організованій злочинності і це підтвердили останні події в Мукачеві. Причини цьому відомі – малоефективна оперативно-розшукова діяльність спецпідрозділів, -наголосив керівник прокуратури.

Всі присутні повинні зрозуміти та донести до своїх підлеглих, що Глава держави чекає від нас посилення заходів, які б унеможливлювали злочинні прояви. Правоохоронці мають своєчасно реагувати на порушення закону та розкривати злочини, а винні мають нести відповідальність.

Володимир Янко звернувся до керівництва області та правоохоронних органів із закликом налагодити належну співпрацю у справі утвердження законності та правопорядку в краї. Ми повинні спільними зусиллями вирішувати наявні проблеми та основі суворого додержання букви Закону. Адже, за його словами, прокуратура області самотужки не вирішить складних проблем регіону. Найбільш серйозною загрозою для країни, за словами прокурора області ,є корупція. Без її подолання неможливо провести заплановані керівництвом держави реформи.

Володимир Янко підкреслив, що перед усіма правоохоронними органами краю стоїть завдання зробити усі можливе для викриття злочинних схем, що використовувалися у земельній сфері, на митниці і державному кордоні та поставити надійний заслін їх подальшому застосуванню.

У своєму виступі голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль наголосив на тому, що керівництво області і правоохоронці Закарпаття отримали від Президента України термін у два місяці за які слід виправити ситуацію. Керівник ОДА зазначив, що він щодня доповідає Президенту про ситуацію на Закарпатті, тому необхідно докласти максимальних зусиль для подолання корупції, боротьби з контрабандою, незаконним гральним бізнесом, незаконним збереженням та користуванням зброєю і так далі.

Завершуючи нараду прокурор області наголосив, що чекає високої кваліфікації, професійності, наполегливої праці та моральності правоохоронців, принциповості реагування на порушення Закону у всіх сферах суспільних відносин, які вимагають нашого втручання.

За результатами координаційної наради розроблено ряд спільних заходів, покликаних активізувати діяльність щодо виявлення корупційних злочинів на таких пріоритетних напрямках як земля, транспорт, охорона лісів та довкілля, фінансово-кредитній сфері, паливно-енергетичному комплексі та приватизації.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Краткая история города ...

КОМЕНТАРІ