За фактом антисемітської акції на Львівщині МВС проводить ретельну перевірку

За фактом антисемітської акції на Львівщині МВС проводить ретельну перевірку

25.07.15 10:16 0 603
Вчора, 22 липня 2015 року, у Львові відбулася акція протесту за участі однієї з громадських організацій. Згідно з попередньою заявкою, метою заходу було привернути увагу Львівських можновладців до проблем зубожіння та зниження рівня життя населення. В акції взяли участь близько 400 осіб різного віку.

Не зважаючи на заявлену тематику, учасники акції тримали в руках плакати відверто антисемітського змісту, зокрема – «Ні євреям у владі», «Єврейське братство розпродає Україну» та інші.

За оперативною інформацією, по закінченню акції учасники отримали грошові винагороди від 100 до 150 гривень в одному зі скверів Львова.

За фактом проведення антисемітської акції під час мітингу обласним управлінням міліції Львівщини проводиться перевірка. Справа знаходиться на контролі у Міністерстві внутрішніх справ.

Нагадаємо, що згідно зі ст.161 «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань» Кримінального кодексу України, умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями караються штрафом, або обмеженням волі до п'яти років.

Прес-служба МВС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ