Новопризначений керівник закарпатської міліції Сергій Князєв перевірив готовність особового складу до несення служби (+фото)

Новопризначений керівник закарпатської міліції Сергій Князєв перевірив готовність особового складу до несення служби (+фото)

25.07.15 12:10 0 631
24 липня, в кожному міськ-райвідділі закарпатської міліції відбулася перевірка готовності особового складу до несення служби.

На них перевірявся зовнішній вигляд особового складу, матеріально-технічне забезпечення й готовність до несення служби.За словами очільника закарпатської міліції Сергія Князєва, це зроблено для того, аби люди бачили, яка у нас міліція.

—Після подій 11 липня в Мукачеві в закарпатців і гостей краю виникає занепокоєння, чи є у нас влада, чи здатна міліція забезпечити мир і спокій громадянам, - зазначає начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв.

Нинішню новацію не ми започаткували. Так колись було, що розвод особового складу проводився в центральній частині міста, на очах у громадян. Тепер і ми щотижня по п′ятницях, в обідню пору, проводитимемо аналогічні розводи.

Чисельність нарядів збільшено за рахунок міліціонерів з інших служб. На нічне патрулювання виходитимуть фахові патрульні. А вдень достатньо й інших служб.

За матеріалами СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: Купуючи листівки з видами ...

КОМЕНТАРІ