Російські десантники з іконами подорожують Кримом для підвищення духовності

Російські десантники з іконами подорожують Кримом для підвищення духовності

26.07.15 10:42 0 552
Представники Союзу десантників Криму привезли до Керчі три іменні ікони з частками мощей святого апостола Андрія Первозванного, святителя Миколая Чудотворця, праведного Іоанна Руського. Про це повідомляє прес-служба російської міської ради Керчі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Ікони з музеїв Московського Кремля перебувають в Криму з 8 липня за ініціативи Російського клубу православних меценатів та за підтримки громадської організації «Союз десантників Криму» в рамках проекту «Росія – душа моя», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі пояснили, що представники Союзу десантників проводять хресний хід, перевозячи ікони з одного храму півострова в інший.

« зміцнення духовності відіграє найважливішу роль для кримського суспільства. Ми усвідомлюємо велику відповідальність, яку взяла на себе організація», – заявив голова Спілки десантників Керчі Євген Давидов.

Як повідомляється, у Керчі ікони зустріли священнослужителі біля кафедрального собору Іоанна Предтечі. Там же було звершено молебень. Протягом трьох днів ці ікони перебуватимуть у храмі.

Планують, що хресний хід Кримом з участю Союзу десантників триватиме до вересня і завершиться у Сімферополі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку міський голова ...
Наступна новина: Андрій Рікота: ...

КОМЕНТАРІ