На Вінничині підготовка до роботи в опалювальний сезон залишається нашим основним пріоритетом (+фото)

На Вінничині підготовка до роботи в опалювальний сезон залишається нашим основним пріоритетом (+фото)

28.07.15 08:08 0 481
На цьому наголосив у своєму виступі під час апаратної наради в облдержадміністрації заступник голови ОДА Василь Броварник.

«Щодо заходів з енергозбереження: на альтернативне паливо в області переведено 339 котелень, 135 з яких вже повинні працювати у цьому році. Станом на з них повністю завершені 11 об'єктів, в роботі залишаються 34, до 89 - ще не приступали»,- так окреслив ситуацію в області Василь Броварник.

Посадовець порадив райдержадміністраціям вчасно коригувати дії щодо робіт на незавершених об'єктах , оскільки планове завдання – введення в дію в 2015 році 135 об'єктів має бути виконане.

Департамент житлово-комунального господарства та інфраструктури облдержадміністрації здійснює моніторинг перевірок про акти готовності об'єктів до опалювального сезону, тож Василь Броварник наголосив на необхідності співпраці профільних департаментів із Інспекцією з держенергонагляду, узгодження графіків перевірок готовності обладнання для своєчасного отримання актів.

Загалом, за словами посадовця, 474 котельні в області цьогорічний опалювальний сезон мають працювати на альтернативному паливі, тож слід завчасно подбати про заготівлю дров, брикетів, тощо.

«Котельні, які переведені на альтернативне паливо з використанням бюджетних коштів , однозначно газ споживати цієї зими не будуть! Це кожен керівник повинен зрозуміти», - підкреслив заступник голови ОДА.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Рогатині у рамках ...
Наступна новина: На Рівненщині в ДТП ...

КОМЕНТАРІ