У Волинській області постановлено вирок викладачу СНУ,який одержував неправомірну вигоду від студентів

У Волинській області постановлено вирок викладачу СНУ,який одержував неправомірну вигоду від студентів

29.07.15 13:09 0 532
Прокуратурою міста Луцька підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні про вимагання й одержання неправомірної вигоди доцентом однієї з кафедр СНУ імені Лесі Українки.

Факти вимагання та одержання неправомірної вигоди викладачем вишу у грудні 2014 року виявлені прокурорами та працівниками сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Луцького міськвідділу МВС України у Волинській області.

Усього досудовим розслідуванням встановлено 31 епізод злочинної діяльності освітянина, який одержав від студентів 6800 грн. за успішне складання заліку та захист дипломної роботи.

Вироком Луцького міськрайонного суду викладача визнано винним та призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права 3 роки приймати складання іспитів і заліків у студентів вищих учбових закладів та бути науковим керівником при написанні студентами вищих учбових закладів дипломних робіт, спеціальною конфіскацією в дохід держави коштів, отриманих внаслідок вчинених злочинів, та конфіскацією всього належного йому майна у дохід держави.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі розпочали ...
Наступна новина: В Закарпатській області у ...

КОМЕНТАРІ